RSS

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:
07 201830

Wyprawka dziecka 3 - letniego

WYPRAWKA DZIECKA 3 - LETNIEGO

  • worek podpisany 50x60 na pościel
  • ręcznik kąpielowy jako prześcieradło
  • kocyk polarowy do przykrycia
  • piżamka podpisana
  • kapcie podpisane na białej podeszwie (rzepy, wsuwane)

 

Zapasowe ubranka (podpisane):

  • skarpetki
  • rajstopki
  • majteczki
  • bluzeczka
  • spodnie

 

06 201830

Wakacyjne życzenia

Wszystkim Przedszkolakom

i ich Rodzicom

życzymy wspaniałych, pogodnych

i roześmainych wakacji.

Niech ten letni czas

będzie pełen

niezapmnianych chwil i wrażeń.

 

Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola

 

 

 Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i wszyscy udamy się na zasłużony wypoczynek, żeby był on jeszcze bardziej radosny musi być przede wszystkim bezpieczny. 

      25 czerwca 2018 r. w naszym przedszkolu gościliśmy pana Maćka - ratownika wodnego, który  w praktyczny i ciekawy sposób przeprowadził  pogadankę na temat bezpiecznego spędzania  czasu  nad wodą. Pan Ratownik wskazał niebezpieczeństwa czyhające na dzieci  oraz zapoznał dzieci z zasadami bezpiecznego korzystania z kąpielisk. Uwrażliwiał dzieci  aby nie wchodzić do wody bezpośrednio po jedzeniu oraz po długim pobycie na słońcu. Ostrzegał, że nie wolno kąpać się bez zgody i opieki dorosłych.  Poza tym przypomniał dzieciom zasady zachowań w niebezpiecznych sytuacjach, do których może dojść podczas wypoczynku nad wodą. Dzieci miały okazję dowiedzieć się w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy, kogo powiadomić, jeśli napotka się leżącą, nieprzytomną osobę. Przypomniał numery, pod które należy dzwonić  w razie jakichkolwiek sytuacji niebezpiecznych.                   

     Na zakończenie przeprowadził krótki quiz na temat ,,Bezpiecznie nad wodą”- dzieci wykazały się bogatymi wiadomościami . Przedszkolaki zapamiętały, że zabawy nad wodą mogą odbywać się tylko w miejscach strzeżonych, pod opieką rodziców, a kąpiel jest dozwolona, gdy wywieszona jest biała flaga. Dzieci w dowód wdzięczności nagrodziły Pana gromkimi brawami, zaśpiewały wakacyjną piosenkę i wręczyły dyplom,  słodkie co nieco  oraz życzyły spokojnej pracy nad wodą i miłego wakacyjnego wypoczynku.
 

06 201821

"Żabki" żegnają przedszkole

Żegnamy cię dziś przedszkole, szkoła już woła nas!
Nie martw się tylko bardzo, bo wpadniemy tu jeszcze nie raz.
Zatęsknimy za naszymi misiami, za lalkami, i za klockami,
odwiedzimy cię jeszcze na pewno i wspominać cię będziemy nocami.
Lubiliśmy do ciebie chodzić, poznaliśmy tu kawał świata,
ale teraz wiemy, że minęły nasze przedszkolne lata.
Jeszcze wakacje przed nami, wycieczki i długie podróże,
potem dzwonek nas powita w nowym mundurze.

 

06 201820

Miś Teddy Eddie w przedszkolu

W środę 20 czerwca przedszkolaków odwiedził przyjaciel wszystkich dzieci, mowa oczywiście o misiu. Bohaterem dnia był pluszowy miś o imieniu Teddy Eddie. Na początku wszystkie dzieci przywitały gościa mocnym uściskiem. Podczas wizyty przedszkolaki miały okazję utrwalić i poznać wiele słów i zwrotów w języku angielskim podczas wesołej zabawy z misiem. A potem czarowaliśmy i … udało się nam wyczarować ogromnego Misia. Zabawa była wspaniała!  Dziękujemy pracownikom Centrum Językowego Broadway za miłe spotkanie.

Z życia przedszkola

Zobacz wszytskie galerie »