RSS

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:
04 201822

ZAPRASZAMY NA DNI ADAPTACYJNE

http://mp6.siedlce.pl/images/upload/dni-adaptacyjneaw-800x391.png

Serdecznie zapraszamy 

wszystkie nowoprzyjete dzieci 

na dni otwarte, które odbedą się

05. 06. 2018 r. i 06. 06. 2018 r.  (wtorek, środa)

w godzinach 9.30 - 11.00

04 201813

Krab Andrzej z wizytą u "Biedroneczek"

W piątek trzynastego  do Sali „Biedroneczek” zawitał niecodzienny gość… krab Andrzej. Trzeba przyznać, że wizyta była dla nas wielką niespodzianką. Większość z nas miała okazję zobaczyć skorupiaka na żywo po raz pierwszy! Z uwagą słuchaliśmy jak  Filip i Hubert opowiadają o swoim domowym pupilu –  w jaki sposób się nim opiekują, czym karmią,  jak dbają o jego higienę. A potem zaśpiewaliśmy dla gościa piosenkę.  Wizyta kraba Andrzeja z pewnością na długo zostanie w pamięci przedszkolaków. Dziękujemy Państwu Ewie i Tomaszowi Wróblewskim za egzotyczną niespodziankę!

04 201812

"Ważki " w Mlecznej Krainie

Dnia 12 kwietnia dzieci z grupy „Ważki” wraz z opiekunami wybrały się wycieczkę do sklepu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Siedlcach. Celem wycieczki było poznanie produktów „Mlecznej Krainy”. Przedszkolaki były pod wrażeniem ogromnych ilości sera, mleka i produktów mlecznych zgromadzonych w jednym miejscu. Taka forma spędzania czasu wolnego przez dzieci jest bez wątpienia doskonałym przykładem na to, jak podczas wypoczynku poszerzać swoje wiadomości. Dzień spędzony w niecodziennym miejscu z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.

04 201806

Gimnazjaliści - przedszkolakom "Zdrowe żywienie"

"Jeśli chcesz się żywić zdrowo
jadaj zawsze kolorowo!
Jedz owoce i jarzyny
to najlepsze witaminy! (...)
Sok warzywny, owocowy
kolorowy jest i zdrowy!"
                                      W. Karaszewski

Serdecznie dziękujemy uczniom klasy II Gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlach za ciekawą lekcję  na temat zdrowego żywienia.

 

 

 

03 201826

Warsztaty wielkanocne u

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą, i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Właśnie z tej okazji w grupie dzieci 4 - letnich "Biedroneczki" odbyły się zajęcia otwarte. Na zajęciach przedszkolaki wspólnie z Rodzicami, rozwiązywały wielkanocne zagadki, wykonały wesołe zajączki, a przede wszystkim doskonale się bawiły. Spotkanie było doskonałą okazją dla Rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój. Podczas spotkania dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie podczas wiosennego przedstawienia. Trzeba przyznać była to prawdziwa niespodzianka. Dziękujemy Rodzicom za obecność, pomoc w przygotowaniu strojów na przedstawienie oraz zaangażowanie w pracę przedszkola.

Z życia przedszkola

Zobacz wszytskie galerie »