RSS

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:
07 201908

Wyprawka dziecka 3 - letniego

WYPRAWKA DZIECKA 3 - LETNIEGO

  • worek podpisany 50x60 na pościel
  • ręcznik kąpielowy jako prześcieradło
  • kocyk polarowy do przykrycia
  • piżamka podpisana
  • kapcie podpisane na białej podeszwie (rzepy, wsuwane)

 

Zapasowe ubranka (podpisane) :

  • skarpetki
  • rajstopki
  • majteczki
  • bluzeczka
  • spodnie

 

07 201901

Wakacyjne życzenia

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy przedszkola

06 201919

Pożegnanie sześciolatków

"Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat i krótkie spodnie w kratkę. Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr, a w buzi czekoladkę". Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. W dniu 18 czerwca dzieci z grupy ,,Motylki”  oraz 19 czerwca z grupy „Ważki” wraz z wychowawcami przygotowały program artystyczny z okazji zakończenia edukacji przedszkolnej, na który  przybyli rodzice najstarszych przedszkolaków.  Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani dyrektor  Dorota Jagiełło podziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom -  za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Życzymy Wam drogie sześciolatki – POWODZENIA W SZKOLE!

 

06 201914

"WSZYSTKIE KWIATY DLA MAMY I TATY" - Piknik Rodzinny

14 czerwca 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem zebranych gości oraz występami artystycznymi dzieci z poszczególnych. Dzieci śpiewały piosenki i zachwycały swoim talentem i odwagą wszystkich zebranych. Nie jedna łza się zakręciła w oku, nie jedno serce biło mocniej, gdy przedszkolaki wyśpiewały piosenki pełne miłości i szczerych podziękowań. Potem były uściski, prezenty i mnóstwo całusów. Po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna zabawa  z animatorami z grupy „Animek – Bus” przy muzyce, grillowanej kiełbasce i słodkościach. Dzieci chętnie korzystały z różnych form zabawy, poczęstunku i spędzania wolnego czasu u boku swoich najukochańszych osób. W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku. Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę i pomoc !!!

06 201912

Bezpieczni nad wodą - spotkanie z ratownikiem wodnym

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i już wkrótce wszyscy udamy się na zasłużony wypoczynek :-). Jednak aby był on jeszcze bardziej radosny, musi być przede wszystkim bezpieczny. W środę 12 czerwca w naszym przedszkolu po raz kolejny gościliśmy ratownika wodnego – Pana Macieja M. Podczas spotkania pan ratownik zapoznał dzieci z zasadami bezpiecznego korzystania z kąpielisk. Ostrzegał, że nie wolno kąpać się bez zgody i opieki dorosłych.  Poza tym przypomniał dzieciom zasady zachowań w niebezpiecznych sytuacjach, do których może dojść podczas wypoczynku nad wodą. Ratownik przestrzegał dzieci przed wchodzeniem do wody z niesprawdzonym sprzętem pływającym oraz przed wchodzeniem do akwenu, którego się nie zna. Przedszkolaki zapamiętały, że zabawy nad wodą mogą odbywać się tylko w miejscach strzeżonych, pod opieką rodziców, a kąpiel jest dozwolona, gdy wywieszona jest biała flaga. Serdecznie podziękowanie dla Pana Pawła - taty Nadii z grupy "Biedroneczki" za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

 

Z życia przedszkola

Zobacz wszytskie galerie »