obrazek rysunkowy klasy z zabawkami dla dzieci

DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE

Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca 2021r. dzieci z całego przedszkola wraz z wychowawczyniami wyruszyły do CKiS na spektakl teatralny pt.: „Szkatułka Krasnala Chichotka”. Na scenie powitał nas Pan Prezydent Siedlec- Andrzej Sitnik, który złożył dzieciom serdeczne życzenia z okazji dzisiejszego święta oraz wręczył dzieciom drobne upominki, na ręce wychowawczyń?
Następnie rozpoczął się spektakl. Pięknie opowiedziana bajka, to urocza opowieść o krasnoludkach Chichotku i Bajdurku, których spotyka wiele przygód w krasnalowym lesie.
Każdy krasnal, przez swoje długie, krasnalowe życie, zbiera do szkatułki doświadczenia, z których potem tworzy nowe bajki. Chichotek nie chciał się uczyć i dlatego, zgodnie z surowym prawem krasnalowym, musiał wyruszyć w świat, między ludzi. Tam już samodzielnie zdobywał własne doświadczenia, ale też narażał się na wiele niebezpieczeństw, których mógłby uniknąć, gdyby słuchał starszych i korzystał z ich wiedzy. O tym, o znaczeniu miłości rodzicielskiej i o jeszcze większym znaczeniu miłości dzieci do rodziców opowiedziała nam dzisiaj bajka „Szkatułka Krasnala Chichotka”. Wspaniała scenografia, piękne kostiumy oraz znakomita muzyka i piosenki, to elementy, które wprowadziły najmłodszych widzów w dobry nastrój, który wywołał na twarzach wszystkich dzieci serdeczny uśmiech?

GALERIA ZDJĘĆ

Skip to content