Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach

Żabki

Żabki” to grupa pogodnych, wesołych, miłych i koleżeńskich dzieci 6-letnich, która kontynuuje swoją przygodę w przedszkolu już 4 rok.

W grupie jest 25 dzieci.

Podczas codziennych zajęć i zabaw rozwijamy różne umiejętności, zdolności i swoje kompetencje. Uczymy się samodzielności, prawidłowych reguł zachowania i sposobów ich przestrzegania. Bardzo chętnie liczymy i rachujemy, rozpoznajemy figury geometryczne oraz przygotowujemy się do nauki czytania i pisania. Uczymy się również grać na instrumentach muzycznych, rozwijamy swoją wyobraźnię, ćwiczymy pamięć- uczymy się rymowanek, wierszyków, piosenek, układamy puzzle, domino, mozaiki, budujemy z klocków. Uczestniczymy w zajęciach z języka angielskiego i religii. Bardzo lubimy zabawy w kącikach tematycznych. Wiele radości sprawia nam taniec, śpiewanie, rysowanie, malowanie farbami, wycinanie, sklejanie, lepienie z plasteliny i różnych innych mas plastycznych oraz majsterkowanie. Rozwijamy swoją sprawność ruchową spędzając dużo czasu na świeżym powietrzu, a zabawy w ogrodzie i na boisku przedszkolnym z kolegami i koleżankami są jednym z naszych ulubionych zajęć.

Jesteśmy chętni poznawać to, co nowe i ciekawe. Nasza nauka zawsze połączona jest z zabawą, na którą przeznaczamy większość przedszkolnego czasu. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia.

Tu zawiązujemy nasze pierwsze przedszkolne przyjaźnie, które zapewne zostaną z nami na całe życie!

Wydarzenia grupowe

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
GALERIA ZDJĘĆ
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
Wycieczka na skrzyżowanie
GRUPA ŻABKI W związku z realizacją tematyki „Bezpieczni na drodze” przedszkolaki z …
DZIEŃ KROPKI
GALERIA ZDJĘĆ
Wycieczka do Nadleśnictwa LIPNIAK
GALERIA ZDJĘĆ
ZEBRANIE Z RODZICAMI
SZANOWNI RODZICE! Serdecznie zapraszamy na zebrania rodziców, które odbędą się o godzinie …