TEATRZYK „MIŚ W KRAINIE BEZPIECZEŃSTWA”

We wtorek 24 października 2023 r. przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt. „Miś w krainie bezpieczeństwa” w wykonaniu aktorów Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „MAGIK”.

Główny bohater Miś Maciuś przeprowadza się do dużego miasta i trafia do nowej grupy rówieśników. Mały Miś podobny jest do wszystkich dzieci, przechodzi te same troski i rozterki szczególnie w nowych sytuacjach. Jak to często bywa w bajkach i tu z pomocą przychodzi Dobra Wróżka, która przenosi Misia do Krainy Bezpieczeństwa. Miś Maciuś uczy się tam jak unikać kłopotliwych sytuacji w ruchu drogowym i innych okolicznościach.

Wesoły, zawsze skory do zabawy oraz drobnych psot Miś nie ma rodzeństwa, dlatego bardzo poszukuje przyjaciół. Znając zasady bezpieczeństwa służy innym pomocą co przyczynia się do zyskania licznego grona wiernych kompanów. Podczas spektaklu Miś Maciuś poruszył wszystkie dziecięce serduszka.

Przedstawienie to umożliwiło naszym wychowankom poznać i utrwalić wiadomości na temat ruchu drogowego i numerów alarmowych.

GALERIA ZDJĘĆ

Skip to content